Vrtačka/šroubovák se 4 hlavami DeWalt DCD703L2T 12 V
Kód: NAKDEWWWK0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ tlumivky
Rychloupínací
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Černá
Vrtání
Ano
Design výrobků
Vrtačka s pistolovým držadlem
Příkon
Příkon
250 W
Kapacita baterie
3 Ah
Napětí baterie
12 V
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
107 mm
Hmotnost
900 g
Výkon
Průměr vrtání do oceli (max.)
1 cm
Volnoběžná rychlost (max)
1500 ot/min
Počet rychlostí
2
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2 cm
Maximální točivý moment
25,5 Nm
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.99 kg |
| EAN: | 5035048748169 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
