Vrtačka/šroubovák Makita DHP489Z 18 V
Kód: NAKMAKWWK0074
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Typ motoru
Bezkartáčový
Typ produktu
Aku vrtačka
Vestavěné světlo
Ano
Vrtání
Ano
Průměr sklíčidla
1/2"
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,8 kg
Výška
261 mm
Hloubka
175 mm
Šířka
81 mm
Výkon
Maximální točivý moment (tvrdé aplikace)
70 Nm
Maximální točivý moment (měkký spoj)
40 Nm
Volnoběžná rychlost (max)
1800 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Volnoběžná rychlost (min)
550 ot/min
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3,8 cm
Maximální průměr vrtání do cihlové zdi
1,6 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Počet krytů v ceně
1
Včetně karabiny
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.785 kg |
| EAN: | 088381775601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
