Vrtačka/šroubovák 18V BL DCD805NT DEWALT
Kód: NAKDEWWWK0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrtání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Design výrobků
Vrtačka s pistolovým držadlem
Vestavěné světlo
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Nastavitelný točivý moment
Ano
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Příkon
850 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,34 kg
Výkon
Maximální průměr vrtání do kamene
1,3 cm
Volnoběžná rychlost (max)
2000 ot/min
Maximální točivý moment
90 Nm
Upínací rozsah sklíčidla (max)
1,3 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
5,5 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5035048750230 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
