Videorekordér Vantrue E1 PRO 4k HDR Starvis 2
Kód: EIAVNTREJ0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Úložná média
Použitelná karta o maximální kapacitě
1 TB
Příkon
Typ zdroje
Kondenzátor
Zvuk
Nahrávání zvuku
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
43,9 mm
Výška
43,9 mm
Hmotnost
95 g
Hloubka
44 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
Výkon
G-Sensor
Ano
Kompresní formáty videa
MP4
Clona
F1.8
GPS
Ano
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Počet kamer
1
Hlavní úhel záběru fotoaparátu
158°
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte zařízení přímé vlhkosti.
Statický obraz
Režim nízkého datového toku
Ano
Foto režim
Ano
Parkovací režim
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.489 kg |
| EAN: | 5904209821518 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
