VETEXPERT Veterinary Diet Urinary Cat - suché krmivo pro kočky - 6 kg
Kód: DLKVEEKAS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Forma dávkování
Pevný
Hlavní příchuť
Drůbež
Bez sóji
Ano
Specifické potřeby zvířete
Rozpouštění struvitových kamenů
Bez konzervačních látek
Ano
Další funkce
Nemocné močové cesty
Bez umělých barviv
Ano
Hmotnost
6 kg
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bezlepkový
Ne
Kategorie
Pro kočky
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
33%
Hrubá vláknina
3,3%
Hrubý popel
7,5%
Obsah tuku
23%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 5901891240610 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
