VETEXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPVEEKAS0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Játra
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
12 kg
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Nemocná játra
Hlavní příchuť
Maso
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Sezónní nabídka
Jarní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
8,5%
Bílkoviny
17,5%
Hrubý popel
5,5%
Obsah tuku
11,5%
Hrubá vláknina
2,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5902414200913 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
