VET RESPONSE Hypoallergenic - suché krmivo pro psy - 8kg
Kód: VETVREKSP0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Podpora trávení
Bez sóji
Ne
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Hmotnost
8 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
21%
Obsah tuku
16%
Hrubá vláknina
1,2%
Hrubý popel
5,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.17 kg |
| EAN: | 5906731521928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 722 mm |
| Délka balení: | 114 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
