Vestavná elektrická trouba MPM-45-BO-22
Kód: AGDMPMPIZ0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí)
0,69 kWh
Spotřeba energie (konvenční)
0,70 kWh
Spotřeba
2000 W
Vzhled
Barva
Černá
Teleskopické skluzavky
Ano
Typ ovládání
Dotyk, Otočné
Uchycení dveří
Dolů
Chlazení dveří
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Snadná demontáž
Ano
Chladné dveře
Ano
Zásuvné knoflíky
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Materiál dvířek
Sklo
Hmotnost a rozměry
Výška
595 mm
Hloubka
566 mm
Šířka
450 mm
Hmotnost
24,2 kg
Obsah balení
Počet pečicích plechů
1
Včetně grilovacího roštu
Ano
Ergonomie
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Wi-fi ovládání
Ne
Typ hodin
Elektronický
Hodiny
Ano
Dětský zámek
Ne
Typ časovače
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkých prostorách - nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Osvětlení
Typ lampy
Halogen
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Rychlé zahřátí
Ano
Typ trouby
Elektrický
Počet pecí
1
Počet funkcí
6
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Konvenční vaření
Ano
Čistá kapacita trouby
50 l
Vysávání
Aqua Clean
Velikost trouby
Střední
Funkce grilování
Ano
Smaltovaný povrch
Ano
Vaření v páře
Ne
Konvekční vaření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 5903151024473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 595 mm |
| Šířka balení: | 568 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
