Urevo U1 běhací pás 420 x 1200 mm 6 km/h
Kód: SIFUREBIE0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
3
Minimální rychlost
1 km/h
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Výukové programy
Běh
Zobrazené parametry tréninku
Čas
Držák na chytré telefony / tablety
Ne
Nastavení sklonu
Ne
Sklopný
Ne
Barva
Černá
Maximální rychlost
6 km/h
Příkon
Výkon motoru
2,25 hp
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Trasportní kolečka
Ano
Skladovací kapsa
Ne
Vestavěný ventilátor
Ne
Vestavěné reproduktory
Ne
Držák láhve
Ne
Čtecí rámec
Ne
Zábradlí
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
107 mm
Běžecká plocha (š x d)
420 x 1200 mm
Šířka
552 mm
Hmotnost
25 kg
Hloubka
1485 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
1600 mm
Hmotnost včetně balení
30 kg
Výška balení
140 mm
Šířka balení
650 mm
Obrazovka
Barva podsvětlení
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Displej
LED
Logistická data
Země původu
Čína
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 6941413214094 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
