Trust GXT 658 Tytan 5.1 sada reproduktorů 90 W Univerzální Černá 5.1 kanály/kanálů
Kód: PERTRUGLO0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,94 kg
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Údaje o balení
Výška balení
147 mm
Šířka balení
452 mm
Hloubka balení
307 mm
Velikost obalu (š x h x v)
930 x 253 x 255 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
8,81 kg
Technické údaje
Množství
1
Možnosti připojení
Line-in
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Dálkové ovládání
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Doporučené použití
Univerzální
Ovládání hlasitosti
Digitální
Délka napájecího kabelu
8 m
Barva
Černá
RMS výkon
90 W
Typ dálkového ovladače
Bezdrátový
Zvukové výstupní kanály
5.1 kanály/kanálů
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dálkový ovladač
Ano
Dodávané kabely
AUX
Návod k obsluze
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
8518210000
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah zdrojů tepla.
Satelitní reproduktory
RMS výkon satelitních reproduktorů
90 W
Počet satelitů
4
Subwoofer
Úprava basů
Ano
RMS výkon subwooferu
180 W
Typ subwooferu
Aktivní subwoofer
Počet ovladačů subwooferu
1
Zesilovač
Integrovaný zesilovač
Ne
Centrální reproduktor
Výkon centrálního reproduktoru
90 W
Centrální reproduktor k montáži na zeď
Ano
Typ středového reproduktoru
1-way
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 8713439217384 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
| Kompatibilní produkty: | PC, Wii, Sony PlayStation 3, Xbox 360 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
