Truhlicová mraznička GORENJE FH14EAW
Kód: AGDGJEZAM0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
E
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Roční spotřeba energie
183 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Spotřeba
120 W
Vzhled
Barva
Bílá
Typ produktu
Truhlicový mrazák
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Stojací
Uchycení dveří
Nahoru
Připraveno na zakázkové panely
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
854 mm
Hmotnost
27 kg
Šířka
625 mm
Hloubka
559 mm
Výkon
Mrazicí výkon
7 kg/24h
Hlučnost
40 dB
Doba uložení při výpadku proudu
24 h
Třída hlukových emisí
C
Čistá kapacita mrazáku
142 l
Klimatická třída
SN-N-ST-T
Beznámrazový systém
Ne
Ergonomie
Alarm otevřených dveří
Ne
Hlásič teploty
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neblokujte větrací otvory mrazničky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 3838782764493 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 575 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
