Trouba ELECTROLUX LVL8E09Z
Kód: AGDELCPIZ0237
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doporučené hodnocení pojistek
16 A
Výkon grilu
1900 W
Maximální výkon
3000 W
Výkon spodního ohřevu trouby 2
1000 W
Vstupní napětí
220 - 240 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Délka šňůry
1,5 m
Materiál dvířek
Sklo
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění ovládání
Čelní
Uchycení dveří
Dolů
Barva rukojeti
Černá
Otevírání dveří trouby
Vyklápěcí
Materiál interiéru
Smalt
Hmotnost a rozměry
Výška
594 mm
Šířka
594 mm
Hloubka
569 mm
Ergonomie
Jednoduché čištění
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek vyžaduje připojení k řádně instalované a uzemněné elektrické zásuvce.
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Rychlé zahřátí
Ano
Automatické rozmrazování
Ano
Funkce pečení chleba
Ano
Pomalé vaření
Ano
Funkce grilování
Ano
Spodní vyhřívání
Ano
Gratin
Ano
Funkce sušení
Ano
Ohřev talířů
Ano
Typ trouby
Elektrický
Čistá kapacita trouby
44 l
Funkce pečení pizzy
Ano
Udržování tepla
Ano
Vysávání
Pyrolytický
Počet pecí
1
Konvenční vaření
Ano
Vaření v mikrovlnné troubě
Ano
Chladicí ventilátor
Ano
Konvekční vaření
Ano
Pekárna na chleba
Schopnost péci chleba
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 7333394119571 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 545 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 625 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
