Trampolína Salta Premium Edition 396x244 cm černá
Kód: SIFLTATRA0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Cílová skupina
Děti/dospělí
Tvar
Obdélníkový
Typ zapínání
Zip
Umístění / poloha
Venkovní
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Bezpečnostní síť
Ano
Počet pružin
84
Počet nohou
4 noha/nohy
Barva
Černá
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Povrchové zbarvení
Monotónní
Materiál rámu
Ocel
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch rámu
Galvanizovaný
Hmotnost a rozměry
Výška
2710 mm
Délka (cm) (vnější karton)
396 cm
Délka pružin
18,5 cm
Šířka (cm) (vnější karton)
244 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 88 kg |
| EAN: | 8719425453637 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 1650 mm |
| Délka balení: | 585 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
