Trampolína Premium Ground Combo 396 cm černá
Kód: SIFLTATRA0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Bezpečnostní síť
Ano
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Barva
Černá
Povrchové zbarvení
Monotónní
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Cílová skupina
Děti
Povrch rámu
Galvanizovaný
Tvar
Kulatý
Materiál výstelky
PVC
Materiál rámu
Ocel
Umístění / poloha
Venkovní
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Počet nohou
4 noha/nohy
Počet pružin
72
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
396 cm
Hmotnost
76 kg
Výška
215 mm
Délka pružin
16,5 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 82.7 kg |
| EAN: | 8719425458540 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1610 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
