TP-Link TL-SG1048 Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Černá
Kód: KILTPLSWI0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3x
Automatické vyjednávání
Ano
Auto MDI/MDI-X
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální spotřeba energie
29,8 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Formát
1U
Instalace do racku
Ano
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
220 mm
Výška
44 mm
Šířka
440 mm
Údaje o balení
Gumové podložky
Ano
Sada pro instalaci
Ano
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
AC
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
48
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Funkce managementu
Typ přepínače
Nespravované
Přenos dat
Rámy jumbo
10000
Podpora pro Jumbo Frames
Ano
Kapacita přepínání
96 Gbit/s
Store-and-forward
Ano
Tabulka MAC adres
8000 pol.
Vyrovnávací paměť pro pakety
16 MB
Propustnost
71,4 Mpps
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 6935364021559 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
| Certifikace: | FCC, CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
