TP-Link TL-SG1024 Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Černá
Kód: SIETPLHUB0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Automatické vyjednávání
Ano
Technologie kabeláže Ethernetu - měď
100BASE-TX
Síťové standardy
IEEE 802.3x
Poloduplex
Ano
Podpora kontroly toku
Ano
Plně duplexní režim
Ano
Podpora 10G
Ne
Auto MDI/MDI-X
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální spotřeba energie
13,62 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Formát
1U
Instalace do racku
Ano
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
440 mm
Výška
44 mm
Hloubka
180 mm
Údaje o balení
Výška balení
80 mm
Hmotnost včetně balení
2,13 kg
Šířka balení
250 mm
Sada pro instalaci
Ano
Hloubka balení
528 mm
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
AC
Další charakteristiky
Rozměry (š x h x v)
439,4 x 180,3 x 43,2 mm (17.3 x 7.1 x 1.7")
LED kontrolky propojení
Y
Technologie propojení
Kabel
Frekvence
48 Gbit/s
Možnosti připojení
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45
24
Počet portů gigabitového Ethernetu
24
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Tepelné vyzařování
46,44 BTU/h
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Funkce managementu
Typ přepínače
Nespravované
QoS
Ano
Protokoly
Podporované síťové protokoly
CSMA/CD, TCP/IP
Přenos dat
Tabulka MAC adres
8000 pol.
Kapacita přepínání
48 Gbit/s
Rámy jumbo
10000
Podpora pro Jumbo Frames
Ano
Store-and-forward
Ano
Maximální přenosová rychlost
1 Gbit/s
Podporované přenosové rychlosti
10/100/1000 Mbps
Rychlost přetáčení
35,7 Mpps
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 6935364020101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 82 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
| Certifikace: | FCC, CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
