TP-LINK RE450 Síťový opakovač 10,100,1000 Mbit/s Bílá
Kód: SIETPLREP0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Standardy Wi-Fi
802.11b
Síťové standardy
IEEE 802.11ac
Wi-Fi
Ano
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Maximální přenosová rychlost WLAN
1300 Mbit/s
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Příkon
Maximální spotřeba energie
9 W
Vzhled
Certifikace RoHS
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
163 mm
Výška
66,5 mm
Hloubka
76,4 mm
Údaje o balení
Výška balení
86 mm
Hloubka balení
125 mm
Šířka balení
202 mm
Anténa
Typ antény
Externí
Počet antén
3
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Rychlost přenosu dat
1300 Mbit/s
Podporované operační systémy Linux
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100 Mbit/s
Model
Síťový opakovač
Podporované operační systémy Mac
MacOS
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 30 °C
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.376 kg |
| EAN: | 6935364092382 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 204 mm |
| Šířka balení: | 92 mm |
| Délka balení: | 134 mm |
| Certifikace: | CE, FCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
