TP-Link Archer BE230 bezdrátový router 2.5 Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Černá
Kód: KILTPLROU0138
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Přesměrování portu
Ano
Aktivace portů
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Zabudovaný FTP server
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
2.5 Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost sítě Ethernet
2500 Mbit/s
Technologie kabeláže
10/100/1000Base-T(X)
Podpora Samby (úložiště)
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Mediální server
Ano
Vlastnosti
Možnost aktualizace firmwaru
Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Pracuje s Google Assistant
Ano
Příkon
Výstupní napětí
12 V
Typ zdroje
AC
Výstupní proud
1,5 A
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Anténa
Počet antén
4
Konstrukce antény
Externí
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA
Filtrování IP adres
Ano
Firewall
Ano
Podpora DMZ
Ano
Access Control List (ACL)
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Ochrana před DDoS
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
5
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
USB port
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Funkce managementu
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Tlačítko reset
Ano
QoS
Ano
WPS tlačítko
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
Počet datových toků
4x4
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může vysílat rádiové vlny, které mohou rušit jiná elektronická zařízení.
WAN připojení
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Ethernet WAN
Ano
Slot na SIM kartu
Ne
Typ připojení WAN
RJ-45
Vlastnosti bezdrátové sítě
Modulace
OFDMA
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
2882 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
688 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
2882 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 7 (802.11be)
Protokoly
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 4895252503685 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 96 mm |
| Podpora VPN: | • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP VPN Server • WireGuard VPN Server |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
