TP-Link Archer AX55 Pro bezdrátový router Gigabit Ethernet Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Černá
Kód: KILTPLROU0116
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Podpora Samby (úložiště)
Ano
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Server VPN
OpenVPN, PPTP, L2TP
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
Mediální server
Ano
Zabudovaný FTP server
Ano
Přesměrování portu
Ano
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Aktivace portů
Ano
Sdílení USB
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Příkon
Typ zdroje
DC
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Typ produktu
Stolní/tyčový směrovač
Kontrolka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
261,1 mm
Výška
41 mm
Hloubka
134,5 mm
Údaje o balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Anténa
Konstrukce antény
Externí
Typ antény
2x2
Počet antén
4
Bezpečnost
Překlad síťové adresy (NAT)
Ano
Firewall
Ano
Přístup pro hosty
Ano
Rodičovský zámek
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Stateful Packet Inspection (SPI)
Ano
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
Podpora DMZ
Ano
Prevence útoku DoS
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
5
USB port
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Obsah balení
Včetně antény
Ano
AC adaptér
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Funkce managementu
WPS tlačítko
Ano
Tlačítko reset
Ano
QoS
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt spotřebiče - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
WAN připojení
Kompatibilita s 3G/4G USB modemem
Ne
Slot na SIM kartu
Ne
Typ připojení WAN
RJ-45
DSL WAN
Ne
Ethernet WAN
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
574 Mbit/s
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
2402 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
2402 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Protokoly
DHCP klient
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 4897098686805 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 243 mm |
| Šířka balení: | 79 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Podpora VPN: | OpenVPN, PPTP, L2TP |
| Funkčnost NAT: | • Port Forwarding • Port Triggering • DMZ • UPnP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
