Toshiba Canvio Basics externí pevný disk 4 TB 2.5" USB Type-A / Micro-USB B 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: DIATOSZEW0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Status
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Kapacita baterie
900 mAh
Hmotnost a rozměry
Šířka
78 mm
Výška
19,5 mm
Hloubka
109 mm
Hmotnost
217,5 g
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB typ A – mikro USB typ B
Návod k obsluze
Ano
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Možnosti připojení
USB verze
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wi-Fi
Ne
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
USB Type-A / Micro-USB B
Maximální přenosová rychlost
5000 Mbit/s
Přenosová rychlost USB
5000 Mbit/s
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit.
Pevný disk
Velikost pevného disku
2.5"
Kapacita pevného disku
4 TB
Formát souborového systému
NTFS
Rozhraní
USB 3.0/2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.285 kg |
| EAN: | 4260557512364 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
