Topná clona Noveen HC3299 TUYA WiFi SMART dálkové ovládání LED
Kód: AGDOOVGKO0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Model
Elektrický přímotop s ventilátorem
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP23
Počet stupňů výkonu
2
Automatické vypnutí
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Wi-Fi
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Letní ventilace
Ano
Časovač
Ano
Maximální doba dušení
24 h
Podpora aplikací
Tuya Smart
Vzhled
Modul Tuya Smart System
Ano
Vhodné pro
Vnitřní
Barva
Bílá
Základní materiál
Plast
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dálkový ovladač
Možnosti umístění
Zeď
Typ displeje
LED
Hmotnost a rozměry
Hloubka
125 mm
Výška
186 mm
Hmotnost
2,36 kg
Šířka
540 mm
Výkon
Topný výkon
2000 W
Frekvence
50 Hz
Topný výkon (min)
1000 W
Vstupní napětí
220 - 240 V
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ano
Baterie
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení zapojte pouze do zásuvek, které splňují technické požadavky výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 5902221623233 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 570 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
