Therabody Smart Goggles 2.0 masírovací stroj Obličej Černá
Kód: FIRTHBMAS0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Správné použití
Obličej
Barva
Černá
Typy masáže
Kombinovaná masáž
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Nabíjení přes USB
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
200 mm
Šířka
104 mm
Výška
94 mm
Hmotnost
390 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 840295405841 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
