Teleskopický odsavač par MAAN Corona 2 G 60 315 m3/h, černý
Kód: AGDMA2OKA0069
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
35 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti osvětlení
A
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Počet žárovek
1 žárovek
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Výkon topného tělesa
5 W
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Typ balení
Karton
Množství
1
Záruční list
Ano
Výkon
Maximální výkon odsávání
315 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 5901703830510 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
