Teka GFG 2 388 m³/h Spodní skříňka černá
Kód: AGDTKAOKA0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Výkon motoru
175 W
Spotřeba
180 W
Vzhled
Počet žárovek
1 žárovek
Umístění výfuku
Vršek
Průměr sací přípojky
13,2 cm
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Počet motorů
1
Výkon topného tělesa
5 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
550 mm
Výška
175 mm
Hloubka
310 mm
Výkon
Intenzivní rychlost
Ne
Maximální výkon odsávání
388 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Typ odsávání
Potrubí
Hlučnost (nízká rychlost)
51 dB
Hlučnost (střední rychlost)
56 dB
Počet rychlostí
3
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Kov
Počet filtrů
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8421152121238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 605 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
