Tefal Pro Express Ultimate II GV9712 3000 W 1,2 l Podešev Durilium Airglide Modrá, Bílá
Kód: AGDTEFZEL0259
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Viditelná hladina vody
Ano
Žhavicí doba
120 s
Variabilní nastavení páry
Ano
Odnímatelný kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Parní ráz
590 g/min
Barva
Modrá
Uzamykání
Ano
Materiál žehlicí plochy
Podešev Durilium Airglide
Příkon
3000 W
Vertikální napařování
Ano
Objem zásobníku vody
1,2 l
Stálý výstup páry
160 g/min
Maximální tlak páry
7,7 bar
Doba vyhřátí
2 min
Hmotnost a rozměry
Výška
296 mm
Šířka
245 mm
Hmotnost
5,34 kg
Hloubka
415 mm
Údaje o balení
Šířka balení
285 mm
Hloubka balení
450 mm
Výška balení
340 mm
Hmotnost včetně balení
6,03 kg
Další charakteristiky
Příkon
3000 W
Logistická data
Množství na kontejner (20stopový)
680 kusů
Počet na paletě
18 kusů
Množství na kontejner (40stopový)
1400 kusů
Počet vrstev na paletě
3 kusů
Ergonomie
Délka šňůry
1,6 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 3121040085127 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
