Tefal Perfectmix Cook BL83SD 1,75 l Stojací mixér 1400 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDTEFMIB0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché čištění
Ano
Technologie
Powelix
Barva
Nerezová ocel
Barva kontrolního panelu
Černá
Model
Šálkový mixér
Vyjímatelná miska
Ano
Odnímatelná jednotka s noži
Ano
Materiál sklenic(e)
Sklo
Příkon
Příkon
1400 W
Vstupní napětí
220 - 240 V
Frekvence pohybové interpolace
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hloubka
239 mm
Hmotnost
5,8 kg
Šířka
212 mm
Výška
456 mm
Výkon
Automatické vypnutí po
5 min
Obsah nádoby
1,75 l
Typ ovládání
Dotyk
Pulzní spínač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Počet rychlostí
6
Drcení ledu
Ano
Počet předprogramovaných nastavení
10
Maximální kapacita nádrže
2 l
Obsah balení
Odměrka
Ano
Počet nožů
6
Materiál
Materiál mixovací mísy
Sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.836 kg |
| EAN: | 3016667246306 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 271 mm |
| Šířka balení: | 504 mm |
| Délka balení: | 328 mm |
| Obsah balení: | Steam basket + brush + dosing cup |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
