Taurus 994178000 žehlicí prkno Žehlicí prkno plné velikosti 410 x 1250 mm
Kód: AGDTAUDES0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Velikost složeného výrobku (v x š x h)
95 x 455 x 1625 mm
Hmotnost
3 kg
Velikost desky
410 x 1250 mm
Výška (max.)
93 cm
Výkon
Povrchový materiál
Bavlna
Barva
Černá
Sklopný
Ano
Nastavení výšky
Ano
Držák žehličky
Ano
Schéma
Abstraktní vzor
Model
Žehlicí prkno plné velikosti
Vhodné pro
Suché i parní žehlení
Otočná kolečka
Ne
Povrchové zbarvení
Obrázek
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte desku rozloženou, abyste zabránili náhodnému zakopnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 8414234941787 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1650 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
