Tascam Portacapture X8 - přenosný vícestopý rekordér s vysokým rozlišením
Kód: REDTSCREP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukový záznamník
Úložná média
Podporovaná média
Flash karta
Kompatibilní paměťové karty
SDHC
Zvuk
Podporované formáty zvukových souborů
WAV
Zabudovaný mikrofon
Ano
Rozlišení zvukových bitů
24-bitů / 32-bitů
Vzorkovací rychlost
44,1 kHz / 48 kHz / 96 kHz
Maximální doba záznamu
18 h
Hmotnost a rozměry
Hloubka
42 mm
Šířka
83 mm
Výška
206 mm
Hmotnost
381 g
Technické údaje
Výkon reproduktoru
0,4 W
Barva
Černá
Výstupní impedance
200 ohm
Napájecí zdroj
Síť/akumulátor
Fantomové napájení
Ano
Počet kanálů
6 kanály/kanálů
Maximální vstupní úroveň
+6 dBV
Software
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 11.0 Big Sur
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Možnosti připojení
3,5 mm vstup
Ano
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
4
Rozhraní
USB
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Počet konektorů USB 2.0
1
3,5 mm jack výstup
1
Obrazovka
Typ displeje
Dotykový displej
Vestavěný displej
Ano
Baterie
Počet baterií
4
Kompatibilní velikosti baterie
AA
Reproduktory
Vestavěné reproduktory
Ano
Počet zabudovaných reproduktorů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4907034133154 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
