Stojanový vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max
Kód: AGDXAOODK0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí napětí
31 V
Jmenovité napětí
25,2 V
Kontinuální doba provozu při maximálním výkonu
5 min
Jmenovitý vstupní výkon
520 W
Nepřetržitá provozní doba při minimálním výkonu
60 min
Napájecí zdroj
Baterie
Sací výkon
25000 Pa
Vzhled
Jednoduché používání
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Ergonomický design
Ano
Vestavěný displej
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Šedá
Typ displeje
LED
Ergonomický úchop
Ano
Kapacita
0,6 l
Hmotnost a rozměry
Šířka
226 mm
Výška
340 mm
Hloubka
124 mm
Hmotnost
4,2 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Vysávání
Suchý
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Počet filtrů
5
Obsah balení
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Obsah balení
Elektrický kartáč
Vysavač
Ano
Ergonomie
LED podsvícení
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Bezkabelový
Ano
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Zabudovaná baterie
Ano
Ovládání jedním tlačítkem
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Držák příslušenství
Ano
Nástěnný držák
Ano
Funkce mopu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.65 kg |
| EAN: | 6941812791967 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 715 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
