Stojanový vysavač Dreame R20
Kód: AGDRMAODK0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
27000 Pa
Doba nabíjení baterie (AC)
4 h
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
90 min
Kapacita baterie
2900 mAh
Vzhled
Kapacita
0,6 l
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Vestavěný displej
LCD
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,6 kg
Výkon
Systém filtrace
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Počet filtrů
5
Vysávání
Suchý
Rychlost otáček motoru
150 000 ot/min
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha
Typ filtru
E12 (ATH5)
Obsah balení
Obsah balení
Adaptér
Ergonomie
Ergonomický úchop
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
Látky pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 6973734688032 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 746 mm |
| Délka balení: | 194 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
