Staub La Cocotte 4,2 l Kulatý Litina Zapékací miska na casserole
Kód: AGDZWLGAR0233
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Odolnost vůči poškrabání
Ano
Materiál
Litina
Víčko v ceně
Ano
Tvar
Kulatý
Vhodné pro plotny
Utěsněná plotna
Materiál rukojeti
Litina
Model
Zapékací miska na casserole
Odolný proti mrazu
Ano
Úchyty
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Barva
Černá
Odolné vůči pečení
Ano
Vnitřní povrch
Smalt
Hmotnost a rozměry
Hloubka
240 mm
Průměr
24 cm
Šířka
308 mm
Hmotnost
10 kg
Výška
216 mm
Kapacita
4,2 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 10.575 kg |
| EAN: | 3272340054365 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
