Startovací sada inteligentního alarmu Yale 6 prvků - Řídicí jednotka, Siréna, Klávesnice, Dálkové ovládání, Detektor pohybu, Detektor oken/dveří
Kód: INDYALZES0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Způsob uchycení
Stůl/zeď
Barva
Bílá
Úprava citlivosti
Ano
Aktivační režimy
Plná
Příkon
Technologie propojení
Bezdrátový
Typ baterie
Lithium
Hmotnost a rozměry
Hmotnost dveřního senzoru
35 g
Rozměry pohybového senzoru (š x h x v)
71,75 x 55 x 121,75 mm
Hmotnost pohybového senzoru
110 g
Rozměry dveřního senzoru (š x h x v)
29 x 9,52 x 68,5 mm
Výkon
Detekční vzdálenost
12 m
Maximální dosah
1000 m
Intenzita alarmu
100 dB
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Počet současně připojených zařízení
100
Počet poplachových zón
4
Provozní frekvence
868 MHz
Obsah balení
Řídicí panel alarmu
Ano
Počet dálkových ovládání
1 kusů
Počet pohybových čidel
1 kusů
Počet čidel dveří/oken
1 kusů
Siréna
Ano
Klávesnice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.205 kg |
| EAN: | 5052847131213 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
