SSD Micron 5400 PRO 240GB SATA 2.5" MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR (DWPD 1.5)
Kód: DETMIOSSD0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Kapacita disku SSD
240 GB
Náhodné čtení (4 KB)
75000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
37000 IOPS
Cílové pracovní zatížení
Read Intensive (RI)
Kód harmonizovaného systému
84717070
NVMe
Ne
Typ paměti
3D TLC NAND
Produktová řada
5400 PRO
Hardwarové šifrovaní
Ano
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Uncorrectable Bit Error Rate (UBER)
< 1 per 10^17 bits read
DWPD
1.5
Rozhraní
SATA
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hloubka
100,5 mm
Šířka
69,8 mm
Hmotnost
70 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, riziko poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 649528933515 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
