Sony PlayStation VR2 Dedikovaný náhlavní displej 560 g Černá, Bílá
Kód: WIRSONGOG0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná separace čoček
Ano
Počet os
6
Model
Dedikovaný náhlavní displej
Zbarvení
Jednobarevný
Haptická zpětná vazba
Ano
Barva
Černá
Nastavitelná osová vzdálenost okulárů
Ano
Přizpůsobitelné popruhy
Ano
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Pozorovací úhel
110°
Maximální rychlost obnovy
120 Hz
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ano
Hmotnost a rozměry
Rozměry ovladače (š × h × v)
137 x 135 x 107
Hmotnost ovladače
168 g
Výška
278 mm
Hloubka
158 mm
Šířka
212 mm
Hmotnost
560 g
Možnosti připojení
Integrovaná čtečka karet
Ne
Výstup sluchátek
Ano
Verze Bluetooth
5.1
Konektor USB
USB typu C
Obrazovka
Typ displeje
OLED
Rozlišení displeje
2000 x 2040 px
Obsah balení
Videohra součástí balení
Ano
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Sluchátka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dlouhodobé používání brýlí může způsobit únavu očí a závratě.
Vstupní zařízení
Herní příslušenství
Tlačítko Nastavení
Typ rozhraní zařízení
Bluetooth
Počet herních ovladačů v balení
2
Technologie propojení
Bezdrátový
Ramenní tlačítka
Ano
Typ řadiče
PlayStation VR2 Sense controller
Podporované herní platformy
PlayStation 5
Čidla
Sledování polohy
Ano
Sledování očí
Ano
Kapacitní snímač
Ano
Senzor přiblížení
Ano
Akcelerometr
Ano
Gyroskop
Ano
Reflexní vibrace
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 711719453994 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
