Sony PlayStation 5 Digital Konzole Bílá, Černá
Kód: KSLSONPS50056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11g
Verze Bluetooth
5.1
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
Vlastnosti
Počet jader procesoru
8
Takt procesoru
3,5 GHz
Platforma
PlayStation 5
Maximální rychlost obnovy
120 Hz
Rodičovský zámek
Ano
Kmitočet grafického procesoru
2360 MHz
Vnitřní paměť
16000 MB
Model procesoru
AMD Ryzen Zen 2
Typ
AMD Radeon
Výrobce procesoru
AMD
Maximální počet podporovaných ovladačů
2
Barva
Černá
Rodina grafického procesoru
AMD RDNA 2
Počet vláken procesoru
16
Typ vnitřní paměti
GDDR6
Úložná média
Ukládací médium
SSD
Vnitřní kapacita pro ukládání
825 GB
Vestavěná optická jednotka
Ne
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Vstup AUX
Ano
Počet RJ-45 portů
1
Počet portů USB typu C
1
Počet portů USB 3.2 Gen 1
1
Multimédia
Typ HD rozlišení
2.4K Ultra HD
Podpora HDR
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt konzole.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.98 kg |
| EAN: | 711719020837 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 128 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
