Skříň ASUS A21 PLUS ARGB bílá
Kód: OBUASUOBU0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Kombo HDD/SDD rám
Ano
Vzhled
Osvětlení
Ano
Model
PC
Barva
Bílá
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet 3,5" pozic
1
Maximální délka grafické karty
38 cm
Počet 2.5" pozic
1
Maximální délka PSU
21 cm
Počet expanzních slotů
5
Barva podsvětlení
Více
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Hmotnost a rozměry
Výška
465 mm
Šířka
220 mm
Hmotnost
8,1 kg
Hloubka
430 mm
Údaje o balení
Výška balení
493 mm
Hmotnost včetně balení
9,8 kg
Šířka balení
525 mm
Hloubka balení
288 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti horních chladičů
280 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
140
Podporované velikosti předních chladičů
120
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4711387612712 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 525 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
