Sklokeramická varná deska MPM-45-VCB-21, černá, 45 cm
Kód: AGDMPMPGZ0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon (elektřina)
4200 W
Vzhled
Typ varné desky
Vitrokeramika
Výkon varné zóny 3
1800 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Počet varných zón
3 zóna/zón
Průměr varné zóny 1
155 mm
Výkon varné zóny 2
1200 W
Barva
Černá
Výkon varné zóny 1
1200 W
Materiál povrchu
Sklo
Průměr varné zóny 3
185 mm
Počet paralelně používaných varných zón
3
Průměr varné zóny 2
155 mm
Hmotnost a rozměry
Výška
62 mm
Šířka
437 mm
Hloubka
517 mm
Výkon
Počet pánví/hrnců použitelných najednou
3
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Čelní
Jednoduché čištění
Ano
LED indikátory
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| EAN: | 5903151000095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
