Skartovačka dokumentů HSM shredstar X8, 4,5 x 30 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Stříbrná
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Kapacita skartovače
8 listy
Skartace papíru se svorkou
Ano
Celkový objem přihrádek
18 l
Hlučnost
58 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Rychlost skartace
2100 mm/min
Skartace CD
Ano
Zpětný chod
Ano
Rozměr skartace
4.5 mm
Typ skartace
Na malé částice
Skartace kreditních karet
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Skartace papíru
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Příkon
Spotřeba elektrické energie
250 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Výška
385 mm
Hmotnost
5,9 kg
Šířka
345 mm
Hloubka
245 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.16 kg |
| EAN: | 4026631057738 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
