Silicon Power XPOWER Pulse paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 6000 MHz ECC (SP032GXLWU60BFSJ)
Kód: PAMSLPDR50026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ano
Frekvence paměti
6000 MHz
CAS latence
38
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Vnitřní paměť
32 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
25 g
Výška
31,3 mm
Šířka
133,4 mm
Hloubka
5,2 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4713436162254 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
