Silicon Power XPOWER Pulse Gaming paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 6000 MHz ECC (SP032GXLWU60AFSJ)
Kód: PAMSLPDR50006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ano
ECC na desce
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Komponent pro
PC/server
CAS latence
30
Frekvence paměti
6000 MHz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
25 g
Hloubka
5,2 mm
Výška
31,3 mm
Šířka
133,4 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4713436158639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
