Silicon Power P34A80 M.2 2048 GB PCI Express 3.0 SLC NVMe
Kód: DIASLPSSD0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikace RoHS
Ano
Rychlost čtení
2200 MB/s
NVMe
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1
Verze NVMe
1.3
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rychlost zápisu
1600 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Formát SSD
M.2
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Výška
3,5 mm
Šířka
22 mm
Hmotnost
8 g
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4713436129899 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Rozhraní: | PCI Express 3.0 |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC |
| Komponent pro: | PC/notebook |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
