Silicon Power P34A80 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 SLC NVMe
Kód: DIASLPSSD0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Hardwarové šifrovaní
Ne
Formát SSD
M.2
Verze NVMe
1.3
Rychlost čtení
3400 MB/s
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost zápisu
3000 MB/s
Certifikace RoHS
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8 g
Výška
3,5 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| EAN: | 4713436127147 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
