SHOKZ OpenMove Sluchátka Bezdrátový Za ucho Hovory/hudba USB typu C Bluetooth Modrá
Kód: AKGSKZSBL0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
29 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Profily Bluetooth
AVRCP
Technologie propojení
Bezdrátový
USB konektor
USB typu C
USB konektivita
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.1
Výkon
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Hovory/hudba
Styl nošení
Za ucho
Typ ovládání
Knoflíky
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Čistý zvuk
Ano
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Barva
Modrá
Typ produktu
Sluchátka
Baterie
Kapacita baterie
135 mAh
Bateriový provoz
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Doba nabíjení baterie
2 h
Doba v pohotovostním režimu
240 h
Výdrž baterie při přehrávání hudby
6 h
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Pouzdro na přenášení
Ano
Stručný návod
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene.
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96 dB
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Typ sluchátek
Kostní vedení
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-40 dB
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| EAN: | 850033806267 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
