SHOKZ OpenMove Sluchátka Bezdrátový Šňůra kolem krku Sporty Bluetooth Šedá
Kód: AKGSKZSBL0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
170 mm
Hmotnost
290 g
Hloubka
135 mm
Šířka
68 mm
Údaje o balení
Výška balení
175 mm
Hloubka balení
136 mm
Hmotnost včetně balení
330 g
Typ balení
Závěsný obal
Šířka balení
70 mm
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Profily Bluetooth
HSP
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Verze Bluetooth
5.1
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Čistý zvuk
Ano
Typ sluchátek
Stereofonní
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Barva
Šedá
Doporučené použití
Sporty
Typ řídicí jednotky
On-ear control unit
Styl nošení
Šňůra kolem krku
Typ produktu
Sluchátka
Ovládací klávesy
Volume -
Typ ovládání
Knoflíky
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Doba nabíjení baterie
2 h
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Doba v pohotovostním režimu
240 h
Rychlé nabíjení
Ano
Zdroj nabíjení
USB
Výdrž baterie při přehrávání hudby
6 h
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Množství
1
Pouzdro
Ano
Logistická data
Kód zboží
8518300090
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku.
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96 dB
Typ sluchátek
Kostní vedení
Akustický systém
Otevřený
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Mikrofon
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Citlivost mikrofonu
-40 dB
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 850033806298 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
