Sennheiser MKE 200 - kondenzátorový mikrofon, superkardioida
Kód: MISSENMIK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučené použití
Gaming, podcasty, broadcasty, streaming
Typ produktu
Mikrofon
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
39 mm
Hmostnost mikrofonu
48 g
Výška
60 mm
Hloubka
69 mm
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
1
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Maximální SPL
120 dB
Citlivost mikrofonu
-33 dB
Frekvence mikrofonu
40 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4044155251746 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 117 mm |
| Délka balení: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
