Sennheiser HD 400 PRO - profesionální sluchátka, dynamická, otevřená
Kód: MISSENSLU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
240 g
Možnosti připojení
3,5 mm vstup
1
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Minimální provozní teplota
-15 °C
Maximální teplota
55°C
Barva
Černá
Barva kabelu
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Doporučené použití
Studio
Styl nošení
Přes hlavu
Délka kabelu
3m / 1,8 m
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Akustický systém
Otevřený
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Impedance
120 ohm
Harmonické zkreslení (THD)
0,05%
Frekvence sluchátek
6 - 38000 Hz
Maximální SPL
110 dB
Typ kondenzátoru
Dynamické
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4044155271041 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 196 mm |
| Délka balení: | 113 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
