Seagate SkyHawk vnitřní pevný disk 8 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST8000VX010)
Kód: DIASEAHDD0163
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Model
HDD
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Komponent pro
PC
Nepřetržitý provoz
Ano
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
180 MiB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Technologie zápisu
CMR
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Kapacita pevného disku
8 TB
Limit pracovního zatížení
180 TB/rok
Snímače RV
Ano
Příkon
Spotřeba elektrické energie
5,3 W
Spotřeba energie (vypnuto)
0,25 W
Spotřeba energie (v klidu)
3,4 W
Počáteční napětí
1,8 A
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
630 g
Výška
26,1 mm
Hloubka
147 mm
Další charakteristiky
Maximální počet podporovaných kamer
64
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 763649148112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
