Seagate SkyHawk vnitřní pevný disk 6 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST6000VX009)
Kód: DIASEAHDD0162
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost pevného disku
3.5"
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Technologie zápisu
CMR
Maximální počet podporovaných kamer
64
Limit pracovního zatížení
180 TB/rok
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Snímače RV
Ano
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
180 MiB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Nepřetržitý provoz
Ano
Komponent pro
PC
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Model
HDD
Kapacita pevného disku
6 TB
Příkon
Počáteční napětí
1,8 A
Provozní napětí
5 / 12 V
Spotřeba energie (v klidu)
3,4 W
Spotřeba energie (vypnuto)
0,25 W
Spotřeba elektrické energie
5,3 W
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Hloubka
147 mm
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
630 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.615 kg |
| EAN: | 8719706028301 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
