Seagate SkyHawk vnitřní pevný disk 1 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST1000VX013)
Kód: DIASEAHDD0160
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Model
HDD
Velikost pevného disku
3.5"
Komponent pro
PC
Kapacita pevného disku
1 TB
Snímače RV
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
180 MiB/s
Technologie zápisu
CMR
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Nepřetržitý provoz
Ano
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Maximální počet podporovaných kamer
64
Limit pracovního zatížení
180 TB/rok
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Příkon
Počáteční napětí
1,8 A
Spotřeba elektrické energie
3,7 W
Spotřeba energie (v klidu)
2,5 W
Spotřeba energie (vypnuto)
0,25 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
415 g
Šířka
101,6 mm
Výška
147 mm
Hloubka
20,2 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8719706028226 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
