Seagate SkyHawk AI vnitřní pevný disk 10 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST10000VE001)
Kód: DIASEAHDD0107
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie zápisu
CMR
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Velikost pevného disku
3.5"
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Limit pracovního zatížení
550 TB/rok
Kapacita pevného disku
10 TB
Průměrná přenosová rychlost pevného disku
255 MB/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Technologie SMART
Ano
Komponent pro
Sledovací systém
Model
HDD
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
7,4 W
Spotřeba elektrické energie
9 W
Počáteční napětí
2 A
Spotřeba energie (v pohotovosti)
1 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Hloubka
147 mm
Šířka
101,8 mm
Hmotnost
720 g
Další charakteristiky
Maximální počet podporovaných kamer
64
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8719706029452 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 148 mm |
| Délka balení: | 27 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
